فایل ورد سيماي ناپلئون بناپارت در ادبيات فرانسه

لینک دانلود

 فایل ورد سيماي ناپلئون بناپارت در ادبيات فرانسه دارای 38 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد سيماي ناپلئون بناپارت در ادبيات فرانسه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد سيماي ناپلئون بناپارت در ادبيات فرانسه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد سيماي ناپلئون بناپارت در ادبيات فرانسه :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : نشريه دانشکده ادبيات و علوم انساني (تبريز)

تعداد صفحات :38

در ادبیات (های) كشورهای جهان، گاهی، برخی از شخصیتهای بزرگ سیاسی، با اقدامات برجسته منفی یا مثبت خود الهام بخش شعرا و نویسندگان بسیاری بوده اند. در ادبیات قرن نوزدهم فرانسه این نقش مهم را ناپلئون اول، امپراطور فرانسه از سال 1804 تا 1814 ، بازی كرده است. در این نوشته سعی ما بر این است كه جایگاه او را در آثار چند تن ازنویسندگان و شعرای بزرگ قرن نوزدهم فرانسه نشان دهیم. برای این منظور، همراه با توضیحات خود، از نوشته های منظوم و منثور آنان نیز نمونه هایی برگزیده و آنها را به فارسی برگردانده ایم. توضیح این نكته لازم است كه، به سبب گسترده بودن دامنه بحث، در ذیل عنوان این مقاله باید كتابها نوشته شود تا حق مطلب ادا گردد. اما امیدواریم كه این مختصر نیز بتواند به سهم خود درباره موضوع اطلاعات مفیدی را در اختیار خوانندگان قرار دهد.
كلید واژه: ادبیات فرانسه- ناپلئون بناپارت - شعرا- نویسندگان- ویكتورهوگو- مادام دواستال- استاندال- آلفردوموسه- شاتوبریان.

توضیحات بیشتر