فایل ورد سنت، مدرنيته بازخواني يك مقاله: جغرافيا عبارتست از روابط متقابل انسان، (فرهنگ) تكنولوژي، مديريت و محيط

لینک دانلود

 فایل ورد سنت، مدرنيته بازخواني يك مقاله: جغرافيا عبارتست از روابط متقابل انسان، (فرهنگ) تكنولوژي، مديريت و محيط دارای 27 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد سنت، مدرنيته بازخواني يك مقاله: جغرافيا عبارتست از روابط متقابل انسان، (فرهنگ) تكنولوژي، مديريت و محيط  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد سنت، مدرنيته بازخواني يك مقاله: جغرافيا عبارتست از روابط متقابل انسان، (فرهنگ) تكنولوژي، مديريت و محيط،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد سنت، مدرنيته بازخواني يك مقاله: جغرافيا عبارتست از روابط متقابل انسان، (فرهنگ) تكنولوژي، مديريت و محيط :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : تحقيقات جغرافيايي

تعداد صفحات :27

مقاله حاضر، توضیحی بر اولین مقاله شماره فصلنامه تحقیقات جغرافیایی منتشره در تابستان 1365 است. مقاله تلاش دارد که بحث سنت، مدرنیته و پسامدرنیته را در جغرافیا مطرح و تاثیرات تحولات علمی - تکنولوژیکی را بر فضای جغرافیایی بررسی نماید. کوشش مقاله آن است که از راه نگاه به مسائل تکنولوژی و علم مدیریت، جوامع در حال گذار از سنت به مدرنیته را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد.
كلید واژه: سنت، مدرنیته، تكنولوژی، مدیریت

توضیحات بیشتر